Posjeta tvornici cementa Kakanj

Posjeta tvornici cementa Kakanj

Učenici VIII i IX razreda JU OŠ "Saburina" Sarajevo, 30.11.2017. godine, u pratnji nastavnika Đikić Đenana i nastavnice Curić Mihrije, posjetili su Tvornicu cementa Kakanj, iz Kaknja. Učenici su se upoznali sa načinom proizvodnje cementa te obišli postrojenja Tvornice.

Tvornica cementa Kakanj proizvodi različite tipove visokokvalitetnog cementa, kojim su izgrađeni najznačajniji infrastrukturni, poslovni i stambeni objekti u Bosni i Hercegovini.

Ovim putem se zahvaljujemo uposlenicima Tvornice cementa Kakanj na gostoprimstvu, te nadamo se budućoj saradnji.