ŠKOLA SKIJANJA 2018.

ŠKOLA SKIJANJA 2018.

Poštovani roditelji,
U organizaciji Ministarstva za obrazovanje, nauku i mlade KS, realizuje se projekat Škole skijanja za učenike šestog razreda JU OŠ "Saburina" Sarajevo. Učenici naše škole relizirat će školu skijanja u sljedećem terminu: od 07.03.2018. godine do 13.03.2018. godine.
Naša Škola je organizovala online nastavu u skladu sa Nastavnim planom i programom, a nastavnici će učenicima na e-mail adrese slati radni materijal.
Napominjemo da učenici mogu posjetitit i platformu www.osnovna.ba koja im može poslužiti u savladavanju nastavnog gradiva.
Učenici koji nemaju pristup internetu ili imaju poteškoće sa e-mail adresom, radni materijal mogu preuzeti u sekreterijatu škole.